آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت

در سالهای اخیر، گرایش به سمت بهره وری بیشتر و تولید با اثر بخشی بهتر هزینه باعث دستیابی به ماشین آلاتی با مكانیزمهای پیچیده تر و قابل بهره برداری در سرعتهای بالآموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت|40091934|n-hiccup|دانلود و خرید مقاله آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت,خرید مقاله آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت,دانلود رایگان آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت,دانلود آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت,دانلودرایگان تحقیق آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت,دانلود رایگان پروژه آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان آموزش مهارت های نگهداری و تعمیرات نت آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

در سالهای اخیر، گرایش به سمت بهره وری بیشتر و تولید با اثر بخشی بهتر هزینه باعث دستیابی به ماشین آلاتی با مكانیزمهای پیچیده تر و قابل بهره برداری در سرعتهای بالاتر شده است. در این شرایط، تواناییها و مهارتهای كاركنان بخش تولید و بخش نت هر دو در اغلب موارد محدود به امور و تكنولوژیهای مرتبط با زیمنه های خاص مسئولیتهای خودشان می باشد. در چنین فضایی یك سیستم فراگیر TPM در سطح شركت موفق نخواهد بود.

TPM به مهارت های بالا در امور نت نیازمند است.

به منظور اجرای موفقیت آمیز فعالیت های TPM، به نحوی كه در فصول گذشته تشریح گردیدند، شركتها نیازمند به پرسنلی با مهارت های بالا در امور نت و امور مرتبط با ماشین‌آلات و تجهیزات می باشند. اپراتورها، یعنی كارگران ردیف اول خط تولید باید به صورتی نزدیك و مرتبط، با ماشین‌آلات خودشان آشنایی حاصل نموده و مهارتها و تخصص خود را در نحوه نگهداری و تعمیر و همچنین بهره برداری از ماشین توسعه و تكامل بخشند.

در عین حال لازم است كه كاركنان بخش نت نیز به یادگیری و كسب مهارتها و تخصصهای پیشرفته و كاربرد آنها به منظور مقابله با مسائل فنی ماشین‌آلات علاقمندی داشته باشند.